volejte  777 235 596
e-mail: info@banyo.cz

kontaktní formulář >>
Koupelny JHInstalatérské práce JHTopení JHProdej materiálu

Topenářské práce


Jednou z našich specializací je vytápění objektů – instalace, opravy, rekonstrukce. Nabízíme komplexní služby od analýzy Vašeho záměru, přes projektovou činnost až po realizaci systémů vytápění v bytových domech, domácnostech i nebytových objektech.

 

Náš tým se skládá z odborníků, kteří k práci používají pokročilé technologie, kvalitní materiály a strojové vybavení. Na topenářské práce poskytujeme záruku a provedené topné systémy splňují všechny technické předpoklady pro revize.

Provádíme tyto systémy vytápění:

Vytápění otopnými tělesy (radiátory)
Nejčastěji využívaný způsob přenosu tepla do místností. Topná tělesa jsou většinou napojena na společný systém trubkových rozvodů ohřívaných jedním topidlem. Každý radiátor je opatřen samostatným regulačním ventilem, popřípadě je regulace výkonu otopných těles zajišťována společně prostorovými termostaty ovládajícími přímo centrální topidlo. Dodáváme a montujeme radiátory všech typů - deskové, článkové a trubkové radiátory, tepelné konvektory, přímotopy. 

Podlahové topení
Spolupracujeme s firmou GIACOMINI, která patří mezi špičku v oboru podlahového vytápění a na podlahový systém poskytuje záruku 25 let. Využívá moderní technologii sálavého vytápění podlahou pomocí nízké teploty.
Podlahové vytápění má řadu výhod, například 
jsou odstraněny problémy odvozené od pohybu vzduchu jako je průvan, turbulence a prach, nabízí svobodné rozmístění nábytku v bytě, nižší náklady a možnost letního chlazení pomocí stejné instalace. Instalace podlahového topení nachází uplatnění nejen v rodinných domech a bytech, ale i v průmyslu, obchodních budovách, sportovních hřištích, ve sklenících, kostelech, muzeích i při rekonstrukcích starých budov.

Stěnové a stropní vytápění
Velkoplošné vytápění pracuje na principu rozvodu tepla systémem trubek nebo panelů ve stěnách/stropech a přenosu tepla do místností sáláním. Hlavními výhodami stěnového a stropního topení je například nízká teplota topného tělesa, nižší náklady na vytápění, osoby v místnosti mají pocit tepla ze všech stran i když vzduch zůstává chladný, ohřáté zdivo zamezuje tvorbě plísní a jsou odstraněny problémy odvozené od pohybu vzduchu jako je průvan, turbulence a prach.

Jestli budete mít jiné požadavky na vytápění Vašeho bydlení, neváhejte nás kontaktovat a domluvíme se na možném řešení.

V rámci topenářských prácí zajišťujeme:


›  projektování
›  dodání a montáž rozvodů vytápění
›  rekonstrukce starého systému vytápění
›  revize 
›  opravy
›  servis a údržba

Spolupracujeme s těmito firmami:

Firma nabízející široké spektrum topenářských výrobků a systémů, především podlahové topení          Vyrábí celou škálu vytápěcí techniky - kotle, bojlery, solární systémy, topné články a další          Společnost s komplexním portfoliem produktů v oblasti inovativní tepelné techniky - radiátory a systémy pro plošné vytápění


logo i-reko.cz

Boženy Němcové 435
378 62   Kunžak

tel.: + 420 777 235 596
e-mail: info@banyo.cz