volejte  777 235 596
e-mail: info@banyo.cz

kontaktní formulář >>
Koupelny JHInstalatérské práce JHTopení JHProdej materiálu

Topenářské práce


Jednou z našich specializací je vytápění objektů podlahovým topením v bytových domech, domácnostech i nebytových objektech.

 
Podlahové topení
Spolupracujeme s firmou GIACOMINI, která patří mezi špičku v oboru podlahového vytápění a na podlahový systém poskytuje záruku 25 let. Využívá moderní technologii sálavého vytápění podlahou pomocí nízké teploty.
Podlahové vytápění má řadu výhod, například 
jsou odstraněny problémy odvozené od pohybu vzduchu jako je průvan, turbulence a prach, nabízí svobodné rozmístění nábytku v bytě, nižší náklady a možnost letního chlazení pomocí stejné instalace. Instalace podlahového topení nachází uplatnění nejen v rodinných domech a bytech, ale i v průmyslu, obchodních budovách, sportovních hřištích, ve sklenících, kostelech, muzeích i při rekonstrukcích starých budov.Spolupracujeme s těmito firmami:

Firma nabízející široké spektrum topenářských výrobků a systémů, především podlahové topení          Vyrábí celou škálu vytápěcí techniky - kotle, bojlery, solární systémy, topné články a další          Společnost s komplexním portfoliem produktů v oblasti inovativní tepelné techniky - radiátory a systémy pro plošné vytápění


logo i-reko.cz

B. Němcové 435
378 62   Kunžak

tel.: + 420 777 235 596
e-mail: info@banyo.cz