volejte  777 235 596
e-mail: info@banyo.cz

kontaktní formulář >>
Koupelny JHInstalatérské práce JHTopení JHProdej materiálu

Instalatérské práce


Hledáte instalatéra v Jindřichově Hradci a okolí? Pak jste na správné adrese. Svěřte se do našich rukou a rozhodně se nepouštějte do domácích amatérských instalací, které v nejhorších případech mohou skončit havárií. Náš tým se skládá pouze z odborníků s mnohaletou praxí, kteří perfektně ovládají všechny pracovní a technologické postupy, normy, stavební zákony a nové technologie v oboru vodoinstalace a kanalizace.

Zajistíme tyto instalatérské práce:

  • ›  vyhledání a posouzení závady na rozvodech vody a odpadních potrubích
    • ›  kompletní opravy a rekonstrukce stávajících rozvodů vody a odpadů
    • ›  opravy, výměny a nové instalace redukčních a pojistných ventilů, kohoutů, sifonů
    • ›  připojení bojlerů, praček a myček nádobí

›  výměna a repase bytových vodoměrů
›  tlakové zkoušky

K práci používáme pouze kvalitní a osvědčené materiály. Pro rozvody studené a teplé vody jsou to především:

PPR trubky
Výhodou rozvodu v provedení PPR je jeho snadná, rychlá a bezpečná montáž a především nízké cenové náklady.

Měděné trubky
Cu trubky jsou pevné a přitom lehké, nezarůstají ani nezamrzají, snadno se zpracovávají a jsou v plné míře korozivzdorné proti pitné vodě.

Giacoqest
Systém Giacoqest od firmy GIACOMINI je tvořen trubkou ze síťovaného polyetylénu s kyslíkovou bariérou, mosaznými fitinkami a lisovacím kroužkem, který je vyroben z tažné, vyžíhané a černěné mědi. Po slisování zajišťuje trvalé spojení trubky s fitinkou. 

Pro rozvody odpadních potrubí používáme:

HT trubky
HT trubky se používají v připojovacích, odpadních, větracích a svodných potrubích uvnitř budov a jsou vyrobeny z polypropylenu. Tento materiál
je charakteristický svou dlouhodobou teplotní a chemickou stabilitou, vysokou houževnatostí a mimořádně dlouhou životností. HT trubky jsou snadno propojitelné se všemi typy stávajících kanalizačních potrubí.

KG trubky

Kanalizační systém pro svodná potrubí pod budovami vyrobený z neměkčeného polyvinylchloridu o kruhové tuhosti SN 4. KG trubky mají spoustu předností jako je například vysoká pevnost, dlouhodobá stabilita, mimořádně dlouhá životnost, chemická odolnost, výborné hydraulické vlastnosti, 100% těsnost spojů.


logo i-reko.cz

Boženy Němcové 435
378 62   Kunžak

tel.: + 420 777 235 596
e-mail: info@banyo.cz